Všechny knížky (série,vícedílovky) pozastaveny!

Christmas Special

23. prosince 2014 v 10:00 |  Pomstychtívá
NENAVAZUJE NA PŘÍBĚH....LZE ČÍST SAMOSTATNĚ
Ahoojte :) Tak jsou Vánoce :)
Doufám, že si je užijete
Přeji vám hodně dárečků a mnoho štěstí a lásky
A samozřejmě i to nejlepší do nového roku :)
Jinak tu pro vás mám Speciální vánoční povídku. Tak doufám, že si ji užijete.


Dnes jsou Vánoce a všichni je slavíme spolu. Jsou tu všichni. Já, můj bráška, jeho přítel, můj přítel a moje nejlepší kamarádka. Ano jsme tu všichni.
Já jsem s Nigelem už oficiálně půl roku a tohle budou naše první vánoce. Ale jsem za to šťastná. U Michaela, který mě tak moc štval, že na truc, nevím, ale vypadají spolu dobře, chodí s Nigelovým bratrem Williamem. U těch dvou hrdlíček jsou to společné druhé vánoce. A Rebbeca? Ta je s námi tráví pokaždé. Protože i když si najde někoho, tak jí ho odeženou. Odeženeme, pravda. Místo dvou bratrů, má teď tři plus ještě sestru, mě.
Rebbeka vyzdobila celý Nigelův byt ve vánočním stylů. Možná až moc. Nad krbem jsou punčochy s našimi jmény. Na zdi vysí jehličí a jmelí zdobené červenou stužkou. Ale stromek jsme ještě nezačali zdobit. Nigel s ním má trochu problém.
Nechce pomoc, když mu ji nabídneme. A ti dva muži do sebe zamilovaní? Sedí na gauči a nezavřou pusu. V televizi hraje nějaká vánoční pohádka, ale ti dva ji v klidu přehluší. Jo a jinak mimochodem, Nigel ten strom nedal ještě ani do stojanu. Pousměju se.
"Alex, kam si dala to cukroví?" zakřičí z kuchyně Reb. Zvednu hlavu od své knížky, což je třetí díl Padesáti odstínů, a kouknu se ke kuchyni. "Mělo by být v komoře," zakřičím zpět.
S Nigelem tu bydlím už pět týdnů. Minulý týden jsem dělala cukroví. Ale potom jsem ho musela schovat, jinak by mi ho Nigel snědl. Nevím proč, ale dokonce i jeho hospodyně, která k němu chodila skoro co čtyři dva dny, tu má chodit jenom jeden den v týdnu. Zřejmě má rád, když mu vařím.
"Kde?" zakříčí zase. Povzdechnu si, odložím knížku a jdu jí pomoc. Vytáhnu obrouvskou krabici k komory. Ta krabice je mi tak do půlky těla.
"Myslela jsem, že bude v malých kabičkách, ale tohle je velké jak kráva" *řekne šokovaně. Já se jenom pousměju. "Nigel si přál hodně cukroví, tak jsem mu napekla hodně cukroví. A to ještě čtvrtku snědl," zasměju se.
"Žrout jeden," zasměje se Reb a začíná cukroví vyskladňovat na tácy. Asi se to tam všechno nevleze, pomyslím si. Neupekla jsem toho přece jenom moc?
Když už konečně dáme všechny druhy na tácy, začneme je nosit do obýváku. Už donášíme pátou várku táců, dkyž uslyšíme: "Jo, já tě tam konečně dostal, ty hajzle jeden. Já ti dám, že nám nebudeš dělat vánoční stromek." Podíváme se na sebe s Reb a pak vyprskneme smíchy.
Michael s Willem sedí a pořád nezavřou klapačku. Donesu před ně tác s cukrovím, které mají rádi. "Na te," řeknu a usměju se. "Kdybyste to už snědli tam v komoře je velikánská krabice, ve teré je cukroví ju?" Jenom mi přikývnou. Vsadím se, že mě stejně moc neslyšeli.
Přejdu ke svému příteli, který hází hnusné pohledy na ten stromek. Mám pocit, že v té nenávisti, ale vede stromek. "Buď v klidu," usměju se a obejmu ho. "Zdobit ho už budeme my. Ty už máš nachystané cukroví," oznámím. Jeho tvář se rozzáří. "Jsi moje zlato," políbí mě a jde ke svému cukroví. Jenom se zasměju a zavrtím hlavou. Jdu do šatny, abych vzala tu obrouvskou krabici ozdob na stromek. Podívám se na ni. Tohle asi sama nedám. "Michaeli," zavolám na bratra. Ten se za chvíli objeví ve dveřích šatny. "Co? Potřebuješ pomoc?" ušklíbne se. Usměju se. "Nekecej a dones do obýváku tu krabici." Michael pokrčí rameny a jde ke krabici. Zvedne ji se syknutím. "Bože, co v tom má? Cihly?" zavrčí a jde s ní do obýváku. Jdu hned za ním. "Potřebuješ snad pomoc?" rýpnu si. Když po mě hodí svůj vražedný pohled, zasměju se. Jak mi tohle dobírání chybí.
Asi za hodinu máme s Rebbecou nazdobený půlku stromku. Zdá se, že i Nigel si užívá. Už dlabe čtvrtý tác cukroví. Mu bude večer špatně, zavrtím hlavou a vrátím se ke stromku.
Když potom o hodinu a půl později skončíme se zdobením, je pryč všechno cukroví. Kouknu se na Nigela. "Nigele?" zeptá se šokovaně. Je začtený do mé knížky. "Nigele," lusknu mu prsty před očima. Trhne hlavou ke mě. "Co? Jo. Hm, hezký stromek," řekne a vrátí se ke čtení. Vždyť se na ten stromek ani nepodíval, usměju se. Nakloním se k němu a začnu ho líbat na krku. Ani si nevšimne, že jsem mu vzala knížku. Potom hned vstanu a ukážu knížku. "Moje," usměju se a zmizím v ložnici.
Reb se rozesměje a sedne si k němu. "A máš po čtení, bratříčku," řekne se smíchem. Vrátím se už bez knížky s jdu doplnit cukroví. Není možné, aby toho tolik snědl.

K večeru přineseme všichni svoje dárky. Mám pro všechny. Díky tomu, že tolik vydělávám, jsem si mohla dovolit takové dárky. Willovi jsem koupila nový fotoaparát, po kterým tak básnil. Je z toho nadšený. Michaelovi jsem koupila tričko jeho oblíbené skupiny, a poslala jsem jim to podepsat. Díky tomu, že jsem to dala jako by Nigelovým jménem, tak přišlo o dost dříve, než jsem čekala. Rebbece jsem dala poukázku na nákup do 6 000 dolarů k největším módním značkám.
A Nigelovi? Tomu..nevěděla jsem co mu koupit. Všechno už měl. S úsměvem jsem mu podala malou krabičku.
Opatrně ji otevřel. Jeho oči hned přelétly ke mě a pak zpátky k dárku. "Líbí?" zašeptám. Znovu se na mě koukne a pak mě překvapí tím, že mě sladce políbí. "Nejkrásnější dárek," usměje se a vytáhne malý přívěšek na klíče. Je to model jeho oblíbeného auta, ale když to otočí je tam napsáno Navždy tvoje.
Reb se koukne. "Jé," řekne a rozplývá se nad tím dárkem. Teda nad obojím. Jak Nigelův, tak i její. "A teď já," usměje se a předá mě a Nigelovi tenkou krabičku. Opatrně ji rozbalíme. Koukneme se na sebe a pak na ni. "Poukaz na dvoutýdenní dovolenou na Kanárech?" řeknu šokovaně. Už jenom ten týden stojí majlant.
Usměje se a přikývne. "Máte to jako společný dárek. Odjíždíte 31. A nebojte, už jsem to domluvila. Budete mít oba volno a za tebe Nigele zaskočí zástupce." Nigel ji pořádně obejme.

Po rozdání dárků jsme se všichni usadili u televize. Dávali tam.. co já vím. Moc jsme televizi nevnímali. Prostě jsme si povídali. Bylo to nádherné prožidí Vánoc.

A Vám přejeme taky všechno hezké. A ať si Vánoce užijete jako my.
Všichni se podíváme na televizi, nebo spíš na vás se podíváme.
"Veselé," začne Nigel, "Vánoce," řeknu já, "A šťastný," pokračuje Rebbeca, "Nový," doplní William, "Rok," zakončí Michael a usmějeme se.


Srdečně Vám ještě přeji veselé Vánoce a snad se ještě do Nového roku uvidíme :)
Taky doufám, že budete spokojeni :) (já budu spokojená, když budu mít konečně klid)
Páčko (zatím)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tayusha - はたけ多代 Tayusha - はたけ多代 | Web | 25. prosince 2014 v 23:58 | Reagovat

To bylo úžasné. Úchvatné, naprosto famózní! :3 Miluju to.

2 So3ra So3ra | Web | 27. prosince 2014 v 1:05 | Reagovat

Muahahah! Cítím se jako bůh! Knížka kterou si nechtěla ukázat protože hrozil "NoseBleed" a já jí mám teď před sebou.:3
Já si myslela že Nigel dostane k vánocům něco sakra úchylného , celkem mě překvapilo že to byl přívěsek na klíče ale bylo to mega moc sladký! :3

Btw- Užíj si vánoční prázdniny! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama