Všechny knížky (série,vícedílovky) pozastaveny!

Zapomění

6. října 2014 v 10:30 | BajaShare |  Jednodílné povídky
Ahoj, ahoj :) Hlasovali jste, a Destiel získal jako druhý nejvíc hlasů :) Tak ho tu máte :) Je to fakt krátké, jak jsem slíbila :) Tak doufám že se to bude líbit :) (možná je to trochu smutné, ale skončí to dobře :)) Miluju šťastné konce.


Dean přišel do knihovny, zase pro informace k případu. Vybral si knížky o městských pověstech a případech a sedl si k prázdnýmu stolu k oknu. Začal prohledávat stránky.
K vedlejšímu stolu se posadil týpek v černém kabátě a černými roztřepenými vlasy. dean už ho někdy viděl, jenom si nemohl vzpomenout kde... Dál prohledával stránky, když narazil na něco, co sedí s případem. Vstal a chtěl odejít, když ho ten chlápek v kabátě zarazil.
"Promiňte. Ale neznáme se?" zeptá se nervózně.
"Ne," řekne Dean jenom a jde pryč. Proč ale má takové nutkání sevřít ho v náruči? Proč se mu zdá tak povědomý, známý?
Dojde do motelu, řekne Samovi, co zjistil. Našel důkazy o smrtící dýce, která zabíjí vlastníky a jejich příbuzné v okolí. Zdálo se, že ji někdo ovládá. Byla prý naposledy spatřena v domě před třemi lety 10 minut od nich.
Dojedou k domu, který je schátralý, sotva stojí. Dean se Samen vystoupí z auta. Dean se rozhlédne kolem a zahlídne toho chlápka z knihovny, jak se na něho dívá.
"Co je?" zeptá se Sam.
"Toho chlápka jsem dnes potkal v knihovně. Proč je tady?"
"Nevím. Třeba něco pozoruje. Jdeme obhlídnout ten barák," řekne Sam. Taky mu připadá povědomý. Co se to sakra děje?
Vešli dovnitř a prošli celé dolní i horní patro, ale nic nenašli. Sešli se zpátky v suterénu.
Chvíli stáli potichu, když Dean najednou vykřikl. "Sama, pozor!: Letěla na něho smrtící dýka, kterou vyhodil nějaký démon.
Když Dean křikl na Sama, černovlasý chlápek si vzpoměl. "Dean," zašeptal. Sledoval je dovnitř a schoval se za skříní v suterénu. Uviděl, jak dýka změnila směr a letěla na Deana. "Pozor," vykřikl a běžel před Deana. Dýka se mu zaryla do břicha.
Dean byl v šoku, protože nevěděl, odkud se ten týpek vynořil. Ten se sesunul k zemi a zkoušel se udržet naživu. "Deane," řekl se zakašláním. Kašle krev, je teda jasné, že moc času nemá.
Dean k němu poklekne ve chvíli, kdy týpek z knihovny vyřkne jeho jméno. V té chvíli si začíná vzpomínat. Na něho a toho týpka před ním, jak jsou spolu u televize. Jak jsem spolu u kávy, která mu (černovlasému) nechutná. Jak spolu leží na posteli zamotaní do sebe. Jak spolu hráli karty a Dean ho nechal vyhrát, protože ten druhý měl radost.Nebo jak se spolu milovali. Jak si dali první polibek.
"Casi," zašeptá. Na všechno si vzpomíná. "Castieli," zakřčel a zatřásl s ním. "Nemůžeš umřít. Ne, když jsem tě zase našel. Castieli!"
Sam se mezitím postaral o démona s dýkou. Dýka někam zmizela, ale démon je mrtvý. Teď pozoruje ty dva na zemi. Taky už si vzpoměl, kdo je Cas.
"Castieli," opakuje Dean pořád dokola. Nechce ho znovu stratit. Už ne.
"Deane." Vezme ho za ruku a proplete s ním prsty. Nebo se aspoň snaží. "Vždy tě budu chránit," usměje se na něho a ten úsměv na tváři mu zůstane i po smrti. Castiel umřel pro záchranu svého Deana.
Dean se dívá dolů na Case. Po tváři mu tečou slzy, ale snaží se je zamaskovat. "Castieli," zašeptá na rozloučenou. Druhou rukou mu zavře oči, ale tu s Castielovou nepustí. Nechce ho opustit.
Asi po třech hodinách se Dean konečně zvedne a naposledy se podívá na mrtvého Castiela. Společně se Samem odejde z domu, do kterého už se nevrátí.
Casovo tělo zmizí, jen co ti dva odejdou.
Dean se Samem mezitím dojedou zpátky do motelu, kde si zabalí věci, když najednou ucítí vánek. Sam se otočí a dívá na Castiela. Ten je živý a má na sobě starý dobrý baloňák.
"Eh, Deane," zavolá na něho Sam.
"Hm?" Nezajímá ho to... myslí na Case.
"Na tohle by ses měl podívat," tlačí na něho.
"Co zase?" zeptá se nevrle a otočí se na Sama. Ten ukáže prstem na místo, kde stojí Cas. Dean upustí věci, co má v dlaních a zírá na Case. Je přece mrtvý ne? "Casi?" zašeptá nevěřícně.
"Deane," odpoví v klidu Cas.
"Vždyť si byl mrtvý," nechápe pořád Dean.
"Ano, to byl," přikývne Cas.
"Jak- jak to že žiješ?"
"To Bůh. Nechal mě umřít a pak mě oživil. Prý to byla zkouška. Proto nám vymazal vzpomínky. A prošli jsme," usměje se na něho Cas. "Já ti říkal, že tě vždy budu chránit."
Dean to radši nechce chápat. Bůh z nich má asi srandu. Přijde ke Casovi, dá mu ruku na tvář a zadívá se mu do očí. "Už mě neopouštěj," zašeptá Casovi.
Ten přikývne a pevně Deana obejme. "Nikdy," slibuje Cas. Dean ho obejme ještě víc a nechce ho pustit. už ho neztratí. Nikdy.

KONEC

Ano :) Musela jsem tam dát Sama, ale stejně je tam jenom chvíli :) Doufám, že se vám tahle část líbila :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tayusha Tayusha | 6. října 2014 v 11:41 | Reagovat

Awww.... :3333
I'm dying ...cute!! >3<
Napiš ještě něco takového, já prostě miluju "Nikdy neopustím." :3 protože to je přesně to co by Cas řekl a udělal. :3

2 Mayu Uchiha Mayu Uchiha | Web | 15. října 2014 v 7:02 | Reagovat

Ale ale podívejme :D někdo si mě oblíbil co se týče té povídky no pokusím se něco napsat ale nebude to hned :D mám teď rozepsané 2 povídky a není to tak lehké :D

3 jajafilm jajafilm | Web | 19. listopadu 2014 v 0:29 | Reagovat

:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama