Všechny knížky (série,vícedílovky) pozastaveny!

Kapitola 18

16. září 2014 v 14:35 | BajaShare |  Pomstychtívá
Ohayo :) Ano, ano... konečně další kapitola :) Jak jsem slíbila, tak tu je další část :) ... konečně to dodržuju (zatím) .. ještě by jsem sei měla pohnout s bonusami (ty se sami nenapíšou :)) Takže... here is new část (ano neumím anglicky)


KAPITOLA 18
ALEX
Nenávidím, když mi tak někdo říká. Nenávidím to od té doby, kdy jsem pracovala s Christopherem. Byla jsem u něho zaměstnaná jako asistentka. Z počátku byl milí, něžný. Oslovoval mě Alexandro. Přišlo mu to vyspělé a dokonalé. Byla jsem jím okouzlená. Byla jsem jeho pracovnicí a milenkou. On byl sadista a dominant. Měla jsem být vystrašená, ale místo toho jsem byla fascinovaná. On uměl moji touhu nechat hořet i hodiny. Někdy to bylo velmi dobré, ale jindy zničující. Po osmi měsících našeho… vztahu, kde bylo randění, něžné milování a zacházení, začal přitvrzovat. Říkal, že jsem jeho, což jsem si myslela. Začal mě děsit svým chováním. V práci se ke mně choval jako k otrokyni. A v soukromí jako k jeho oblíbené hračce. Týdny jsem chodila s modřinami, škrábanci a podlitinami. Nevynechal ani moji tvář. Jednou do práce jsem od něho přišla z monoklem na oku a z práce jsem odcházela s podlitinou na líci tváře. Tohle zacházením jsem vydržela skoro tři měsíce. Chtěla jsem odtamtud pryč, ale pořád mě jako kdyby držel u sebe. Čím dál častěji mě nutil dělat něco nechutného. Jednou jsem zrovna přišla ke dveřím jeho kanceláře, abych mu donesla papíry, které si žádal, a zaslechla jeho rozhovor. Nejvíc jsem nenáviděla jednu část. "Jasně, že je připravená. Ta malá coura ti klidně poslouží. A přiveď i nějaké přátele ať si ji taky vyzkouší. Učil jsem ji na to skoro rok. Ne, neboj se. Nikam mi neupláchne, mám ji pod palcem. Jasně a nezapomeň i pouta a biče. Nazdar." Od té doby co jsem to uslyšela jsem se ho stranila. Nechtěla jsem být v jeho blízkosti. Ještě ten den jsem podala výpověď, ale musel ji schválit Christopher. Když se dozvěděl, že chci odejít, zavolal si mě a v kanceláři mě zmlátil. Ustřihl mi vlasy, které jsem měla svázané v drdolu. Věděl, že jsem je milovala. Obličej jsem nepoznávala, když jsem od něho odcházela. Ruce a nohy jsem měla plné modřin. Když jsem pak šla na vyšetření do nemocnice, zjistili, že mám i naražené žebra, jak do mě kopal. Od té doby jsem ho neviděla. Až do té oslavy.
Když jsem ho uviděla, chtěla jsem utéct, schovat se a nikdy nevyjít, pokud by to znamenalo, že mě nenajde a nepřinutí mě se vrátit. Ale pak, když řekl, že buď dostane mě nebo Rebecca, věděla jsem, že ji musím od toho uchránit. Nezvládla bych, kdyby se jí stalo to co mě. I kdyby to chtěla.
Ale největší strach jsem dostala, když teď Nigel vyslovil moje jméno tak, jak už ho nikdy nechci slyšet. Ne od něho. Podívám se na něho a prosím, aby mi tak už nikdy neříkal. Když vidím, jak zmateně se tváří, proběhnou mi před očima okamžiky života, které už nikdy nechci zažít.
Jako by vycítil moje obavy, políbí mě a líbá tak dlouho, dokud nepřijdu na jiné myšlenky. Znovu se moje tělo probouzí ze ztuhlosti. Jenom on mi může pomoct přestat myslet na minulost.
Začala jsem oplácet polibek. Byl sice velmi opilý, ale postupoval tak, že to má asi nacvičené. Začal opět putovat cestou k mému otvoru. Prsa mi ztěžkla a bradavky ztuhly, když je olízl. Líbal mi břicho a pupek. Nakonec se dostal až k mému klínu. A pokračoval tam, kde přestal. Opět převedl svou pozornost k mému klitorisu. Olízl ho, přisál se k němu. Moje tělo už bylo zpět ve hře. Bylo naplněno touhou. Cítila jsem, že už se blížím. Jako by to i on vycítil, zavedl do mě jeden prst a začal jím trochu pohybovat. Byla jsem příliš blízko, než abych si to vychutnávala. Mě stačilo, když jsem měla orgasmus. S ním. Udělala jsem se s jeho jménem na rtech. Ale pořád mi to nestačilo. Potřebovala jsem ho uvnitř. Celého.
"Nigele," škemrala jsem. Taky bych to mohla udělat tak, že bych byla nahoře. Silou jsem se přetočila na něho, takže jsem na něm vlastně seděla. Trochu jsem se klínem otřela o jeho přirození. Zaklonil hlavu. A podle jeho erekce se zdálo, že je taky blízko. Chytila jsem ho do ruky a držela zpříma, i když jsem nemusela. A pomalu jsem na něho dosedávala. Byl trochu větší, než na co jsem byla zvyklá, ale tak je to dobře. Pomalu jsem dosedla a vychutnávala si to naplněné. Byl úplně všude.
"Pohni se," rozkázal mi. Jenom jsem se na něho usmála a dál si vychutnávala ten pocit. Ještě chvíli jsem setrvala bez pohnutí, ale déle než minutu jsem to nevydržela. Pomalu jsem se nadzvedla a zase klesla zpátky. Zase nahoru, až byla špička skoro venku ze mě, a pak jsem tvrdě klesla zpátky. Ještě párkrát jsem se zvedla a pak jsem zaklonila hlavu a udělala se.
Nicméně Nigel to vydržel. Ale viděla jsem, že je na hranici. Asi proto mě hned otočil, že jsem skončila pod ním. Zapřel se o ruce, které měl vedle mojí hlavy, a začal se rychle pohybovat. Obtočila jsem svoje nohy kolem jeho pasu a ruce mu dala na ramena. Tak jsem mu umožnila, že mohl ještě hlouběji. Prudce přirážel, vzdychal. Nakonec při posledním přiražení dosáhl orgasmu. Zaklonil hlavu, napnul tělo, takže se rýsovali všechny jeho svaly, a vydechl mé jméno. "Alex," zašeptal toužebně.
Ale jako správný chlap musí hned zničit kouzlo okamžiku. Odvalil se ze mě na postel, přikryl mě i jeho, za což mu dávám plus, a usnul. Tomu se říká chlap snů. Jenom po sexu se odvalí a usne. Lehla jsem si na bok obličejem k němu a zkoušela usnout. Jako by pořád vycítil, že tam jsem, natáhl se po mě a přitáhl si mě k sobě do náruče. Ale pořád spal. Položila jsem si hlavu na jeho hruď, mimochodem dobrý polštář, a pomalu usínala.
Ráno mu udělám vydatnou snídani. Teda pokud se vzbudím dřív.


Z POHLEDU MICHAELA
Vzbudil jsem se asi ve tři ráno, protože mi bylo špatně. Žaludek jsem měl jako na vodě. Rychle jsem vstal, abych to stihl do koupelny, když jsem o něco zavadil. Podíval jsem se dolů a uviděl kýbl. Rychle jsem ho zvedl, posadil na postel a pak to začalo.
Asi o půl hodiny později, a půlky kýble a celého žaludku, jsem si šel zase lehnout. Všiml jsem si dvou tabletek, které byly na mém nočním stolku a sklenici vody. Kde se to tu vzalo? Pokrčil jsem rameny, dal si tabletky do pusy a zapil vodou. Pořádně jsem si upravil polštář a srovnal přikrývku a ulehl. Pak jsem si začal vzpomínat.
Will mě vedl domů z večírku. Asi jsem to trochu přehnal s pitím. Ale když jsem se od Alex dozvěděl, že tam je i ten kretén, prostě jsem se neudržel. Buď jsem se musel hodně napít nebo mu tam před ostatními rozbít obličej. Radši jsem volil tu první možnost. William mě posadil do auta a tam jsem hned usnul. Probudil jsem se, když jsme dorazili k mému baráku, zřejmě.
Usnul jsem skoro ve stoje. Pak jsem se dostal do bytu, kde jsem absolutně nemožně zpíval blbosti a pak… "To ne," zaskučel jsem. Velmi dobře jsem si vzpomínal na ten polibek. I na ten druhý. Mělo dojít i na třetí, ale to jsem se odvrátil stranou a dávil. "Panebože!" Litoval jsem se a dal si hlavu do dlaní. Co jsem to udělal. Takovou blbost.
Teda ne že by se mi nelíbil, ale pochybuji, že se budu líbit já jemu. Vždyť má oči jenom pro Alex. Moment… já na svou vlastní sestru žárlím? To je blbost. Ale bylo to tak. Když jsem je viděl, jak spolu tančí, měl jsem chuť ji odtáhnout za vlasy pryč od něho.
Zavřel jsem oči. Ale hned mi naskákala představa Williama pode mnou. Ne, zavrtěl jsem hlavou, abych tu představu vyhnal. Vstal jsem z postele a hledal mobil. Našel jsem ho v kalhotách, co jsem měl na večírku. Počkat. Sundal mi sako, boty… se divím že ne košili a kalhoty. Vytáhl jsem mobil z kapsy a našel jeho číslo. Nebudu mu volat. Napíšu sms.
Omlouvám se, jak jsem se choval. Už se to nikdy nestane. A odeslal jsem ji.
Telefon jsem položil na stůl vedle sklenice a položil si hlavu na polštář v domění, že za chvíli usnu. Naneštěstí mi ve chvíli, kdy jsem usínal, zazvonil mobil. Podíval jsem se na displej. Will.
Neomlouvej se. … třeba stane. To bylo všechno, co mi napsal. Jak, stane? Co má v plánu? Mám se začít bát? Nebo že bych ho nechal? Asi jo, uvidíme, kam to povede. Lehl jsem si zpátky a za chvíli jsem zase usnul.

ALEX
Probudila jsem se asi kolem deváté hodiny. Ležela jsem pořád blízko Nigela, i když tentokrát jsem byla zády k němu. Ale ani to mu nevadilo, protože i tak mě mohl držet. Usmála jsem se. Opatrně jsem se vymotala z jeho náruče a posadila se. Koukala jsem se po pokoji. Kde by tak mohl být šatník? Vím, že jsem ho včera zahlédla. Přešla jsem ke světlým dveřím a pomalu je otevřela.
Přede mnou se táhla velký pokoj plný oblečení. Tak šatnu jsem našla. Panebože, vždyť je větší než můj pokoj. Šla jsem opatrně dovnitř a dívala se, co tam všechno má. Na pravé straně byly jeho obleky do práce a na večírky. Vzala jsem do ruky jeden rukáv od saka .Páni, ten je hebký. Musel stát majlant. Podívala jsem se nalevo, abych si třeba našla triko. Našla jsem ho v nějaký malý skříňce skoro u země. Zdá se, že trika moc v lásce nemá. Vytáhla jsem si nějaký černý triko. Když jsem si ho prohlédla, bylo to tričko s potiskem AC/DC. To jsem vždycky chtěla. Rychle jsem si ho natáhla na sebe a podívala se do zrcadla kousek ode mě. Bylo mi skoro po kolona.
Vyšla jsem ze šatníku, abych si vzala svoje spodní prádlo. Našla je ho někde na hromádce v koutě. Navlíkla jsem si je a podívala se na pokoj. Všude se válelo oblečení. Sebrala jsem svoje šaty a položila je uskládané na židli. Potom jsem moje i jeho boty dala k posteli, ale ať o ně nezakopne až se vzbudí. Jeho sako a kalhoty jsem dala do koupelny. Když jsem otevřela ty dveře, málem mi ty věci vypadli z rukou.

Koupelna byla obrovská a luxusní. Pračka a sušička, tu asi obsluhuje hospodyně. Potom dvě mramorová umyvadla a největší koupelnové zrcadlo, co jsem viděla. Sprchový kout, kde by se vešli tak čtyři lidi, a vana s výhřivkou. Dala jsem jeho věci na pračku a radši odešla. Ten si teda žije. Když pokoj vypadal tak, než jsme přišli, odešla jsem do kuchyně.
Ta byla pro mě naprosto úchvatná. Sporák, myčka, dřez a kuchyňský pult. Prostě nádhera. Sklenice se zdály z křišťálu a talíře z porcelánu. Opatrně jsem nahlédla do lednice. Byla plná jídla. Pořádně jsem si ji prohlédla. Nakonec jsem vzala vajíčka, mléko, slaninu, rajčata a papriku. To všechno jsem vyskládala na kuchyňský pult. V dolní skříňce jsem našla malé i velké misky. Vytáhla jsem jednu malou a jednu střední. Položila jsem je vedle surovin a vytáhla ještě nůž, pánev, prkýnko a talíře.
Rozhodla jsem se udělat míchaná vajíčka se slaninou a zeleninou. V ošatce jsem našla ještě čerstvý chleba. Že by tu ráno někdo byl? Pokrčila jsem nad tím rameny. Z lednice jsem vytáhla ještě máslo. To jsem namazala na čtyři krajíce chleba. Ty jsem potom strčila do trouby, jenom na chvilku, ať jsou krásně křupavé.
Mezi tím jsem začala dělat vajíčka a slaninu. Snad mu to bude chutnat. A doufám, že se mezi námi i něco změní. Nechci být pro něho jenom jedna noc v jeho seznamu. Chci… chci být víc. Já vím, že to asi nebude možné, ale snít můžu dál. Jenom doufám, že nebude jako Christopher. To bych u něho nesnesla. U Nigela to je jiné. Neměl mě rád od prvního okamžiku, jako já jeho. Zatím co u… bývalého to vypadalo, a i bylo, že mě chtěl sbalit hned.
Zůstala jsem stát a podívala se nahoru na strop. Sice na něho nevěřím, ale modlit se můžu ne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbil/a se ti tahle část?

Ano :) 78.4% (29)
Nevím :/ 0% (0)
Ne :( 21.6% (8)

Komentáře

1 Tayusha - はたけ多代 Tayusha - はたけ多代 | Web | 18. září 2014 v 7:37 | Reagovat

To byla skvělá část, Michael je tak roztomilí! :3 Vážně ho miluju! :3

2 Markéta Markéta | E-mail | 31. března 2015 v 21:02 | Reagovat

Téééééda já už se nemůžu dočkat, jak to bude celé pokračovat!!! Jsem napjatá jak struna :-) Co ještě Christopher vymamlasí.....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama