Všechny knížky (série,vícedílovky) pozastaveny!

Kapitola 17

31. července 2014 v 22:06 | BajaShare |  Pomstychtívá
Olá, monami :) (co to kecám) :) takže je tu další část vaší (možná oblíbené) Pomstychtivé :) tak jen do toho :)


KAPITOLA 17
"Už jsi doma, Nigele," řekla jsem a přidržovala už napůl spícího Nigela. "Haló," zakřičela jsem mu do ucha. Ale jenom trošku. Ten sebou trhl a utrápeným pohledem se na mě podíval. Sakra, kde má tu ložnici? Podívala jsem se okolo a hledala vchod do ložnice.
Nakonec jsem ji našla úplně vzadu v jeho bytu. Táhla jsem ho sebou. Proč ho musím táhnout zrovna dneska? A v těhle šatech? Vešla jsem do jeho ložnice a zůstala stát.
Byla veliká. Uprostřed u zdi dominovala velká postel s černým povlečením. Mňam. Tam bych chtěla spát. Před postelí ležel bílí plyšový koberec. Napravo byly světlé dveře. Byla tam malá škvíra a hned jsem poznala, že to musí být šatník. No jo. To se někdo má, když je bohatý. Nalevo byly další dveře. Zřejmě do koupelny. Tu radši ani vidět nechci.
Táhla jsme ho k posteli a posadila ho na ni. Chvíli jsem počkala, jestli nespadne. Když ne, zkoušela jsem se od něho vzdálit. V tom mě chytil za ruku a zatáhl. Padla jsem na postel a šokem jsem na něho zírala.
"Co-" zkoušela jsem promluvit, ale než jsem stačila to doříct, přitiskl mi svoje ústa na moje. Chutnaly po hodně alkoholu, ale i po něm. Odtrhl svoje ústa od mých. Díval se na mě ze shora a usmíval se. Teď si chce hrát? Když je opilý? Tak fajn. Usmívala jsem se na něho též, protože jeho úsměv je nakažlivý.
Trochu jsem se vyhoupla a skončila jsem na něm. Když je opilý, jde to s ním tak snadno. Dala jsem mu ruce nad hlavu. Nejraději bych mu je tam přivázala. Usmála jsem se nad tou myšlenkou.
"Nech je nahoře, jinak přestanu," řekla jsem a naznačila mu, že to myslím vážně. Jednu ruku jsem mu dala na hrudník a druhou jsem putovala k jeho rozkroku. Jakmile jsem se dotkla jeho penisu, škubl sebou. To mě ale neodradilo od toho, abych přestala. Dívala jsem se na svou ruku, ale koutkem oka jsem zahlédla, že ruce už nemá nad hlavou. Chce se mě dotknout.
Přestala jsem ho hladit a odtáhla ruku. Jakmile ucítil, že ruka není na svém místě, dal ruce zpátky nahoru. Vstala jsem z postele a chvíli postávala u jeho nočního stolku. Už je mi krapet horko.
Stoupla jsem si zády k němu a zkoušela si rozepnout zip na šatech. Po pár marných pokusem jsem to vzdala. Podívala jsem se na něho přes rameno. Bedlivě mě sledoval, jako bych byla to nejlepší, co kdy viděl.
"Pomůžeš mi?" nabídla jsem. V okamžiku, kdy jsem to řekla, vyskočil z postele a už stál za mnou. Jednu ruku mi položil na bok a druhou si mě otočil k sobě. Zmateně jsem na něho pohlédla.
"Ještě jsme neměli možnost si zatančit a ty chceš, abych ti sundal šaty? Nejdřív si zatančíme," řekl a ze stolku u postele pustil na ovladači hudbu. Byla pomalá a uklidňující. To jako vážně? Teď chce tančit? Teď? Když jsem skoro už zoufalá?
Jednu moji ruku si vzal do své a druhou mi omotal kolem pasu. Pomalým krokem mě vedl po pokoji. Bylo to nádherné. Nikdy dřív jsem se takhle s mužem necítila. Ani s Christopherem. Zavrtěla jsem hlavou a zahnala myšlenky na něho. Teď si nenechám zkazit náladu.
Nigel mě vedl po pokoji a když už zbývalo posledních pár tónů do konce písničky, otočil mě a dal mi polibek s posledním tónem. Byl jemný. Když se vzdálil, neubránila jsem se úsměvu. Natož že je opilý, tančí vskutku dobře.
"Tak a teď tě můžu vysvléct," řekl s úsměvem a zase mě otočil. Tentokrát zády k němu. Pohladil mi boky a teprve potom mi pomaličku rozepínal zip na boku. Když byl rozepnutý zip i knoflíček na síťce, stáhl mi šaty přes prsa až ke kotníkům. Stála jsem zády k němu a doufala, že se mu pohled líbí. Měla jsem na sobě kalhotky a korzet, který mi koupila Rebecca.
Cítila jsem, jak trošku odstoupil, ale jenom na chviličku. Potom se vrátil zpět. Své ruce mi dal na boky a přitáhl si mě k sobě. Trošku jsem zakolísala, ale naštěstí jsem dopadla na jeho hruď. No co nadělat, když máte boty na podpatku a šaty kolem noh.
Jeho ruce jsem ucítila na svých stehnech, jak se posouvají nahoru. Ani jsem se nenaděla a už držel moje prsa ve svých rukách. To je tak krásný pocit. Prohnula jsem záda, čímž jsem mu své prsa vyklenula ještě víc do dlaně.
Jeho prsty s mými prsy pohrávali. Přes satén musel cítit, že se mi vztyčují bradavky. Jako kdyby to už nevydržel, netrpělivě si mě otočil k sobě a zaútočil mi na ústa. Nebyl to jemný polibek jako při tanci. Tenhle byl majetnický a vášnivý. Jazykem mi přejel přes ústa a dával mi tím znamení, že je mám otevřít. Poslechla jsem ho a jeho jazyk proniknul do mých úst.
Dala jsem mu ruce kolem krku a konečky prstů jsem zaťala do jeho vlasů. Trošičku jsem zatáhla. Jeho ruce mi doputovali na zadek a zmáčkly mi ho. Bylo to příjemné laškování. Znovu jsem zatáhla za jeho vlasy, ale teď o trošku víc. Jako na odpověď mi zmáčkl zadek tak, až jsem si myslela, že tam budu mít modřiny. Ale nebylo to bolestivé, spíš vzrušující.
Odtáhla jsem se od něho a s úsměvem se na něho podívala zpod řas. "Znamená to, že se ti líbí, co mám na sobě?" optala jsem se nevinným hláskem.
Znovu mě políbil. "Víc než to. Tohle bys měla nosit častěji," odpověděl s dravčím úsměvem. Sklonil se k mému krku a začal ho líbat a okusovat. Možná budu mít cucflek, ale budu mít památku na dnešní večer. Teda kromě vzpomínek, samozřejmě. Rukama mi začal rozvazovat nitky u korzetu. Měl to hotové skoro hned, jak začal. Když byl úplně rozepnutý, odhodil ho mimo náš dosah. Trošičku odstoupil, aby si mě mohl prohlédnout. Jednou rukou mi přejel po bříšku směrem k mému prsu. Uchopil ho do dlaně a potěžkal. Palcem přejel přes bradavku, která byla dávno vztyčená.
"Tohle se mi líbí," zašeptal a sklonil se k mému hrudníku. Dal na prso, které nedržel v dlani, polibek. "Ah," vzdechla jsem. Zaklonila jsem hlavu a oddávala se požitku. Bylo to nádherné. Polibky pokračovali cestičkou k mé klíční kosti a zase zpátky až vzal bradavku do úst.
Tu, přes kterou přejížděl, si vzal mezi palec a ukazováček a trošku zmáčkl. "Ah," zakňučela jsem. Moje prsty se dopravili do jeho vlasů a drželi si jeho hlavu u mého hrudníku. Bylo to božské.
Po chvilce přestal. Odstoupil ode mě. Ani na mě nesáhl. Co jsem udělala? Podívala jsem se mu do obličeje a našla jsem žár v jeho očích. Prohlédla jsem si ho. Byl celý oblečený, zatímco já jen v kalhotkách a botách na podpatku. On chce abych ho svlékla?
Přistoupila jsem k němu. Chytila jsem ho za klopy saka a přitáhla ho k sobě. Já mu dám, že se ode mě bude vzdalovat. Pomohl mi sundat jeho sako, které jsem pak odhodila směrem ke korzetu. Aspoň myslím.
Potom následovala košile, kterou jsem mu vytáhla zpoza kalhot. Tu jsem svlékla z jeho svalnatých paží a odhodila stranou. Přistoupila jsem k němu tak blízko, až se mé ňadra dotýkala jeho hrudníku. Přejela jsem rukou po těch svalech.
Od břišních svalů jsem přejela k ramenům a po pažích zase dolů. Ustoupila jsem stranou a kochala se pohledem. Přede mnou stál člověk, po kterém toužím už dva měsíce. Dva zatracené měsíce. Stál tu jenom v kalhotách a v botách. Se svojí svalnatou, ničím nezakrytou hrudí.
"Sundej si boty," zašeptala jsem, protože mi hlas jaksi selhal. Kupodivu mi neodporoval a poslechl. Sundal si boty a ponožky a to všechno potom odkopl stranou. Teď už tu stál jenom v kalhotách, který skrýval poklad, po kterým tolik lačním.
Přistoupila jsem opět k němu. Ten si hned kolem mě omotal paži a přitiskl si mě k sobě. Jako by se bál, abych mu neutekla. To se neboj, teď nepřestanu. Přiložila jsem mu ruce na opasek a rozepla ho. Klekla jsem si před něho a spolu s rukama šli dolů i kalhoty. Když byli u kotníků, došlu mu, že je chci vysléct. Zvedl jednu nohu a pak druhou. Kalhoty jsem pak odhodila zase stanou.
Stál tu přede mnou jenom v jeho černým značkových boxerkách. Teď už jenom jeden kus látky a potom odměna bude moje. Podívala jsem se na něho zpod řas. Díval se na mě upřeným, vášnivým pohledem. "Sundat," řekla jsem a ukázala na tu přebývající látku. Posměšně se usmál a zahákl palce za pas boxerek. Pomalu je stahoval dolů a já si vychutnávala pocit, když mi jeho erekce vyskočila před obličej.
Sice jsem je mohla sundal i s kalhotami, ale tohle se mi líbí víc. Poslední kus látky odhodil stranou. Stál přede mnou nahý jako Adam před Evou. Uchopila jsem jeho úd do ruky. Trhl sebou, ale potom se uvolnil. Možná by si měl sednout.
Pustila jsem ho a pomalu vstala. Ještě že já jsem měla jednu látkovou věc na sobě. Té se zbavím později. Až okusím svoji odměnu za dnešek. Nebo spíš za celé ty dva měsíce. Položila jsem mu dlaň na břicho a jemně ho zatlačila směrem k posteli. Když jsme k ní došli, posadil se a roztáhl nohy, abych tam mohla přejít.
Klekla jsem si před něho a prsty mu přejela po stehnech směrem k jeho erekci. Sklonila jsem hlavu a ústy se dotkla žaludu na jeho penisu. Nigel sebou trhl a jednou rukou mi vjel do vlasů. Hm, chutná tak dobře. Nemohla jsem se ho dočkat od včerejška.
Vzala jsem vršek penisu do úst a začala jemně sát. Nigel mi trochu trhl vlasy, ale to mě nezastavilo, i když to trochu bolelo. Přece si nenechám kazit potěšení. Prsty jsem mu zaťala do stehen. Ústy jsem pomalu sjížděla níž. Jela jsem až do půlky a pak zase nahoru. Kam nedosáhla moje ústa, tam mi vypomohla ruka.
Vypadal, že už je na pokraji. Pohyby rukou jsem zrychlila, protože jsem chtěla, aby se mi udělal v puse. Ten měl ale jiné plány. Kousek před jeho orgasmem se mi uvolnil z úst a vytáhl mě na nohy. Trošku nasupeně jsem na něho hleděla. A já už se těšila na náplň lízátka.
Chytil mě kolem pasu. Nevěděla jsem, co chce dělat. Najednou se se mnou přetočil, takže jsem ležela na posteli pod ním. Culil se na mě od ucha k uchu. "Teď se chci pobavit já," zašeptal mi do ucha. Pořád byl cítit po alkoholu, ale to mi v tuhle chvíli moc nevadilo.
Teď mi dal ruce nad hlavu zase on. Taky mě varoval, že jestli je sundám, nebude pokračovat. To je moje výhrůžka. Ale poslechla jsem ho.
Jeho ruka mi přejížděla od klíční kosti, přes prsa až k podbřišku. Jeden jeho prst se zahákl za pás mých kalhotek. Tak už půjdete i vy. Jedním tahem je ze mě svlékl. Samozřejmě jsem mu trochu pomohla, jinak by mi je roztrhal.
Odhodil je z postele. Potom mi pokrčil nohy a roztáhl je. Samolibě se usmíval, jako by to vypadalo, že získal vítězství. No tak ať. Hlavně ať si pospíší.
Klekl si mezi moje roztažené nohy, ruce mi dal pod zadek a trochu nadzvedl. Ústy se přiblížil k mému otvoru. Jednou olízl a já myslela, že omdlím. Bylo to tak dobré. Mnohem lepší než když mě udělal prsty. Musím ale říct, že má velmi nadané prsty.
"Chutnáš vážně dobře, Alexandro," zachraptěl. Já jsem celá ztuhla. On ne. On mi takhle říkat nesmí. Ne, to nemůže.

"Prosím, tak mi neříkej," zašeptala jsem a dívala se na něho s očima, plným strachu.


P.S. ... už sakra zkuste zanechat nějaký koment :) Thank you :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbil/a se ti tahle část?

Ano :) 78.4% (29)
Nevím :/ 0% (0)
Ne :( 21.6% (8)

Komentáře

1 Anonym Anonym | 8. srpna 2014 v 22:50 | Reagovat

Miluju tuto povídku, ale i jiné co píšeš, ale bez urážky mohlo by to tu být častěji... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama