Všechny knížky (série,vícedílovky) pozastaveny!

Bonus 5 - Po běhu

31. července 2014 v 22:10 | BajaShare |  Pomstychtívá Bonusy
Po DLOUHÉÉÉ, opravdu dlouhé době sem zase dávám Bonusy :) doufám, že ste rádi :) (a jestli ne, tak mě to nezajímá) :) tak si i tuhle část užijte :)

MICHAEL
Díval jsem se, jak Will usnul. Tak práce hotova. Já mu dám, že bude myslet jenom na tohle. Sebral jsem z vedlejšího křesla deku a přehodil ji přes něho. Zabalil jsem ho do ní a koukal se, jak spí. Byl sladký. Uvolněný výraz a mírně otevřené rty.
Po chvíli dívání na něj, jsem se otočil a vydal se do koupelny. Zavřel jsem za sebou dveře a šel k umyvadlu. Tam jsem ze sebe svlíkl triko a kraťasy. Přešel jsem ke sprše a zapnul ji. Potom jsem si ze sebe svlíkl černé boxerky a vstoupil do sprchy.
Hned na mě dopadli první kapky. Otočil jsem se k hlavici zády a nechal si smáčet vlasy. Jak já miluji, když jsou mokré. Po chvíli jsem se otočil zase zpět. Voda mi dopadla na obličej. Rukama jsem si přejížděl po těle a oplachoval pot.
Vzal jsem z držáku houbu na mytí a dal si na ní sprchový gel. Houbou jsem přejížděl přes rameny a umýval ruce. Pak jsem se umyl hruď a směřoval směrem dolů. Chytil jsem svůj penis a houbou po něm přejel. Umýval jsem ho pomalu a pořádně. Nahoru a dolů a vzadu ke koulím. Potom zpět.
Voda ze sprchy mi pěnu z gele hned smývala. Potom jsem v rychlosti umyl stehna, lýtka a chodidla. Rychle jsem ze sebe opláchl zbývající pěnu. Natáhl jsem se pro šampón a trochu si vmáčkl do dlaně.
Rozetřel jsem si ho do obou dlaní. Potom jsem dlaněmi sáhl do vlasů a začal je mydlit. Když byla pěna po celé hlavě, ještě chvíli jsem si ji masíroval. Pak jsem dal hlavu pod vodu a nechal pěnu ať odplave. Pomáhal jsem jí i rukama.
Poté, co jsem si umyl hlavu i tělo, jsem vypnul vodu a vystoupil ze sprchy. Z držáku jsem si sundal osušku a omotal si ji kolem pasu. Druhým menším ručníkem jsem si zkoušel vysušit vlasy. Byly už polosuché, takže jsem je nechal, ať už uschnou samy.
Zpocené věci jsem dal do koše na prádlo. Později to vyperu. Otevřel jsem dveře a šel do svého pokoje pro oblečení. Šel jsem kolem obýváku, takže jsem viděl, jak Will leží na zádech úplně roztažený. Chudák. Takhle se moc nevyspí, usmál jsem se.
Přišel jsem do svého pokoje a rychle na sebe ze skříně vytáhl boxerky, triko a tepláky. V rekordním čase jsem si to na sebe oblékl a vydal se zpátky do obýváku.
Přešel jsem ke gauči a klekl si vedle něho. Díval jsem se na jeho tvář. Vypadá tak rozkošně, když spí. Usmál jsem se a prstem jsem dal bokem pramínek vlasů, který měl přes oči.
Zavrtěl se a překulil se čelem ke mně. Obličej jsem se naklonil k jeho a políbil ho na víčka. Zatřepaly se, ale spal dál. Další dostal na líčko, ale taky ho to neprobudilo. Poslední dostal na rty.
Najednou se jeho ruce přemístily a omotaly se mi kolem krku. Ten mizera. Nadzvedl jsem se a koukal se do jeho rozesmáté a ospalé tváře. Vypadal velmi rozkošně. Znovu si můj obličej přitáhl blíž a políbil mě. Jemné polibky. Ty stačili, abych se vzrušil. Pomalu jsem se od něho odtrhl a sedl si na zadek před gauč.
"Ty mizero," řekl jsem a předstíral, že jsem naštvaný. Ale opak je pravdou. Já se bavil.
"No co?" usmál se a zmátoženě se posadil.
"Tak ty si jenom předstíral, že spíš. Kdy si se probudil?" zeptal jsem se a dal si nohy do tureckého sedu.
Will se podrbal na hlavě, jako by přemýšlel. "Asi jak si mi dal pusu na líčko" řekl a mírně se usmál. Stydlivý úsměv mu sluší. Ale tím mě nerozptýlíš.
"Jo, tak ty takhle," řekl jsem. Ze sedu jsem vyrazil na něj a začal ho lechtat. Nejvíc lechtivý byl pod paží a na břichu. Pravá ruka mi vystřelila pod jeho paži a levá na břicho. Začal jsem ho až skoro brutálně lechtat.
Will se rozesmál a začal kolem sebe máchat, jak rukama, tak i nohami. Smál se jako malý kluk. A to bylo sladké. Když od sebe dal pryč moje ruce, popadal dech. Ale pořád se usmíval.
"Máš mokré vlasy," řekl a ukázal na moji hlavu. Rukou jsem nahmatal pramen a zjistil, že je pořád mokrý. Chtěl jsem se zvednout a jít si to vysušit, ale Will mě zadržel. "Já ti to vysuším," pověděl a usmál se.
Ze sedačky vystřelil jak raketa a zmizel v koupelně. O chvíli později se vrátil s ručníkem a hřebenem v ruce. "Sedni si sem," řekl a ukázal na zem před gauč. Posadil jsem se, jak nakázal. On se posadil za mě.
Nejdřív ručníkem mi vysoušel pramen po pramenu. Dělal to velmi pečlivě. Až byly všechny vlasy suché, teprve pak odložil ručník. Pak vzal do ruky hřeben a začal mi česat vlasy. To je tak příjemné. Zavřel jsem oči a vychutnával si ten pocit, když si někdo hraje s mými vlasy.
Will za vlasy zatáhl a já rázem otevřel oči. "Au," zaskučel jsem a držel si pramen vlasů.
"Promiň," omluvil se. "Ale tohle máš zakudlané." Začal mi to mírně rozčesávat. Už to nebolelo tak, jak prve.
"V pohodě," řekl jsem. "Pokračuj," vybídl jsem ho. Zase jsem zavřel oči a vychutnával si ten pocit.
Zanedlouho byl hřeben z mých vlasů pryč. "Tak, hotovo," řekl. Se skučením jsem otevřel oči a podíval se na něho. "Už?" zeptal jsem se. Měl jsem obličej dítěte, kterému seberete jeho hračku. Mojí hračkou bylo česání mých vlasů.
Will přikývl a ručník s hřebenem dal na stolek. Potom se opřel do sedačky a opřel si hlavu o okraj. "Co teď," zeptal se zvědavě. Plán už připravený mám.
"Co takhle si uvařit oběd?" zeptal jsem s nadějí v hlase. Will rychle zvedl hlavu a díval se na mě výrazem, která říkal ,Já a vařit? Zbláznil ses?' Usmál jsem se tomu.
Rychle zavrtěl hlavou. Pomalu jsem vstával, abych ho taky vytáhl do stoje, když se do bytu přiřítila Rebecca. Udiveně jsme se na ni oba podívali.
"Ahoj," pozdravila nás v rychlosti.
"Ahoj," odpověděl jsem. "Kde si vzala klíče?" zeptal jsem se.
Podívala se na své klíče v ruce a pak zpátky na mě. "Alex mi je půjčila," řekla a pokrčila rameny. "No nic. Potřebuji od vás s něčím poradit. A fakt už nevím, kudy kam. Musíte mi fakt poradit. Nevím, co mám dělat," řekla a pytle na šaty dala na křeslo. Co tu dělají?
"A s čím?" zeptal se Will, který se postavil vedle mě.
Reb rozepnula ten pytel a vytáhla z něho dvoje šaty. "Které si mám vzít?" zeptala se nadějně.
S Willem jsme se podívali na sebe a pak na ni. Tvářila se jako u mučení. To jako fakt neví, které si vzít?
"Ty černé," řekli jsme naráz s Williamem. Byly z černého hedvábí. Koktejly se širokými ramínky.
"Já si taky myslím. Díky, kluci. Zachránili jste mi rande," řekla a už zase balila šaty do pytle. Rychle ho zapnula a vzala do ruky. "Ještě jednou díky," pověděla a zamávala nám. Zase se skoro vypařila. Možná jsem to už jednou zmiňoval, ale je fakt jak raketa.
"Nevíš, co to mělo znamenat?" zeptal se zmateně Will. Zavrtěl jsem hlavou. Sám to nechápu. To sem přišla jenom posoudit, jaké šaty si vezme na rande? To si dělá srandu. Zavrtěl jsem hlavou. "Tak, co ten oběd?" zeptal jsem se.
Will se na mě vyděšeně podíval. "Já vařit nebudu," vypískl a začal couvat. Chytl jsem ho za ruku a přitáhl ho k sobě. "Tak budeš pomáhat," řekl jsem a za ruku ho táhl do kuchyně.
To ještě neví, že bude dělat skoro všechno. Ale jestli mi zničí kuchyň, tak si ho podám.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbil/a se ti tahle část?

Ano :) 78.4% (29)
Nevím :/ 0% (0)
Ne :( 21.6% (8)

Komentáře

1 Tayusha - はたけ多代 Tayusha - はたけ多代 | Web | 22. září 2014 v 8:07 | Reagovat

Miluju Michaela, a budu to opakovat pořád a pořád dokola! :D A s Williem jsou tak ňuňatí. :33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama