Všechny knížky (série,vícedílovky) pozastaveny!

NEBEZPEČNÉ SETKÁNÍ

21. května 2014 v 14:34 | BajaShare |  Jednodílné povídky
Tady je menší povídka :D je to taky jednodílná, ale jestli se vám bude líbit, tak řekněte a já zkusím vymyslet pokračování :) a jestli budete chtít, tak i pro vás vymyslím nějakou (speciálně pro vás) :) samozřejmě pište do komentů, jestli chcete pokračování nebo i vlastní povídku :) budu se těšit :) jinak přeji hezké čtení :D :)


NEBEZPEČNÉ SETKÁNÍ

Tančila jsem v baru jménem Dark Rose. Byl to poslední večer volna, protože jsem zítra nastupovala do nové práce. Před týdnem jsem se přestěhovala sem do Seattlu za kámoškou Jannet. Zkráceně řeknu, proč jsem tady.
Jmenuji se Sue Jerridon. Je mi pětadvacet. Před třemi roky jsem vystudovala výtvarné umění a od té doby jsem pracovala u firmy Art Home s.r.o v Miami. Měla jsem báječného přítele Scotta. Byla jsem šťastná. Dokud jsem se před týdnem nedozvěděla, že mě Scott podvádí s mojí spolupracovnicí Isabel. Byla to Italka nebo spíš italská mrcha. Poté, co jsem je našla v mojí (opakuji mojí) kanceláři, jak ji šuká o můj stůl, jsem se rozhodla, že se přestěhuji ke své nejlepší kamarádce do NY. Z té předchozí práce jsem odešla a našla si jinou. No přece nebudu pracovat u stolu, kde si můj ex-přítel přehnul moji ex-spolupracovnici. Našla jsem si místo u Timofei Art. Je to největší firma zabývající se umění v New Yorku. Zítra mám nastoupit, takže si chci ještě trochu povyrazit než budu zase sedět za stolem.
S Jannet jsme tedy v klubu. Ona, která má výšku a postavu modelky, má na sobě čistě černé koktejlky a vysoké černé lodičky. Její blond vlasy jsou vyčesané do vysokého ohonu. Já mám na svojí oplácané postavě jednoduché červené šaty na ramínka a červené lodičky, ale ne na tak vysokém podpadku jako má Jannet. Mám černé vlasy ostříhané po ramena. A ne že bych byla vyloženě tlustá, ale mám trochu větší tvary než Jannet. Ona má figuru, po které jsem vždy toužila.
Zrovna jsme na parketu dotančili nebo alespoň já. Jannet jsem nechala na parketu a já jsem se vydala k baru pro pití. Objednala jsem nám pivo. Zaplatila jsem barmanovi a když jsem se otáčela zpátky k parketu, ozval se vedle mě nějaký chlápek.
"Páni, je vážně nezvyk vidět, že ještě nějaká ženská pije pivo."
Otočila jsem se na něho, abych odsekla, ale vedle mě nestál obyčejný chlápek, ale bůh. Vedle mě totiž stál muž, který byl o hlavu větší než já. Měl vážně skvěle vypracovanou postavu. Svaly se mu upínali k černému triku, které měl na sobě. Prohlédla jsem si ho od hlavy k patě. Měl na sobě obyčejné černé tenisky, ale vypadali nové. Potom těsné černé kalhoty, které rýsovali jeho nohy. Polkla jsem. Přejela jsem přes jeho hrudník, po kterém jsem se toužila natáhnout. Obličej měl ostře řezaný, alespoň co jsem v tom světle poznala. Ale poznala jsem taky, že má tmavé vlasy ostříhané nakrátko.
"Prohlídka ukončena?" zeptal se se smíchem. Podívala jsem na něho a viděla, jak se usmívá.
"Ale ano. A byla velmi dobrá. Gratuluji, prošel si, i když nevím čím," zasmála jsem se společně s ním.
"Já bych možná věděl, čím bych mohl ještě projít," řekl a naklonil se ke mně. Své rty měl kousek od mého ucha. "Hned vedle záchodků je malé skladiště. Co kdyby si přišla a zkusila mě ještě jednou zhodnotit," zašeptal. Zatajila jsem dech. Nikdy jsem nebyla nezodpovědná, abych si to s někým rozdala v klubu. Ale když jsem volná a zítra už si zábavu neužiju, napadá mě, že to přece jenom zkusím. Přikývla jsem a na patě jsem se otočila a šla hledat Jannet.
Našla jsem ji, jak tančí s nějakým chlápkem v košili. Odtrhla jsem ji na chvíli od něho a podala jí ty piva. Zvědavě se na mě podívala. "Co? Jdu si na chvíli užít," řekla jsem a mrkla na ni. Po tváři se jí rozlil vědoucí úsměv. Přikývla a vydala se s těmi pivy ke svému tanečníkovi.
Já jsem mezi tím došla k tomu skladišti. Otevřela jsem dveře a nahlédla dovnitř. Už tam stál ten bůh. Ruce měl v kapsách a opíral se o nějaký stojan. Zavřela jsem za sebou dveře a zamkla je. Přešla jsem k němu a zůstala stát kousek od něho.
Ten se po mě natáhl a přitiskl si mě ke zdi. Zaútočil mi na ústa. Takhle živočišně jsem se nelíbala ani se Scottem. A jsem za to ráda. Pan tajemný se ke mně úplně přitiskl, až jsem cítila jeho erekci na břiše. Hm. Jak dlouho trvalo než se mu postavil? Tajemný se se mnou líbal náruživěji. Jeho jazyk se vloudil do mých úst.
Za chvíli jsme se od sebe odtrhly oba zadýchaní. Podívala jsem se na něho a na tváři se mi rozlil úsměv. Viděla jsem totiž v jeho očích chtíč a žár. A nestávalo se zrovna často, že si to rozdám s takovým bohem s mým tělem.
Dala jsem mu ruce na ramena, což pochopil můj signál, že má pokračovat. Přitiskl se ke mně. Znovu jsem cítila, jak jeho erekce je velká a možná se ještě zvětšuje. Jeho ruce se přemístili z mého obličeje na mé stehna až k lemu šatů. Ty mi pomalu posouval nahoru až na břicho. Díky bohu, že jsem měla dneska ty hezké černé tanga.
Když skončil s jeho úpravou šatů, jeho ruce mě hladili po stehnech, přesunuli se na zadeček a tam je chvíli nechal. Ještě než se s rukama přesunul jinam, tak mi ho zmáčkl. To vyslalo signály do mých kalhotek. Zasténala jsem.
Jako kdyby věděl, co potřebuji, dal si jednu moji nohu kolem pasu. Svojí velkou erekcí se mi přitiskl na klín. Ach bože. Zvrátila jsem hlavu dozadu. Jestli už jen předehra je tak skvělá, co budu dělat, až bude uvnitř.
Zdá se, že asi slyšel moje myšlenky, protože ruka, která mi nedržela nohu, se vplížila do mého klína a přes kalhotky mě začala hladit. Ach, ano. Vzdychla jsem.
Jako by už on sám to těžko vydržel, postavil mě, aby mi mohl sundat kalhotky. Ty když sjeli z mých noh, tak je zahodil někam za sebe. Já se opírala o zeď, zatím co on si v rychlosti rozepínal knoflík a pak džíny i s boxerkami si dal pod zadek.
Dívala jsem se na jeho penis. Byl nádherný. Velký a mohutný. Rýsovali se na něm žilky, jak už byl skoro na pokraji. Olízla jsem si rty.
Tajemný si mě zase přitáhl k sobě. Zvedl mi jednu nohu a svým penisem se otíral o můj otvor. Už jsem byla mokrá jenom z toho polibku, ale teď vlhnu ještě víc. Jestli to do mě nestrčí, tak se udělám i tak.
Svoji druhou ruku mě chytil za mé druhé stehno a vyzvedl. Vyzdvihl mě tak lehce, jako bych nic nevážila. Omotala jsem si nohy kolem jeho pasu. Trochu si mě posunul do zadu, takže jsem se zády dotýkala stěny. Opřela jsem se a čekala, kdy vyrazí.
Hlavu sklonil k polibku. Ten byl ale jemný. Když mě líbal a já byla zaměstnána jeho ústy, zasunul tu svoji nádheru do mě jedním přiražením. Zalapala jsem po dechu, jaký to byl nádherný pocit naplnění.
Zase se vytáhl ven, až byla ve mně jenom špička, a přirazil. "Ah," vydechla jsem a zaklonila hlavu. To je slast.
Začal přirážet v pravidelném tempu. "Rychleji," zašeptala jsem mu do ucha. Jako by byl rád, že jsem to řekla, protože začal rychle přirážet, až se to změnilo v nepřetržité tempo. Už byl asi na pokraji, protože jednu ruku přesunul mezi nás a začal mě laskat na klitorisu.
To už jsem nevydržela a orgasmus mě převálcoval. Zaklonila jsem hlavu, jak nejvíc to šlo a z mého hrdla se vynořil zvuk uvolnění.
Tajemný ještě několikrát přirazil, až úplně na konci se s mocným přírazem do mého klína se oddal orgasmu.
Když ten božský sex skončil, oba jsme těžce oddychovali. Když se náš dech zklidnil, sundal mě dolů. Já se pořád musela opírat o zeď, jinak bych se sesunula na zem. Poprvé a naposledy jsem si užila sex v klubu. A proč naposledy? Protože takového kance už asi nenajdu.
Odlepila jsem se ode zdi a zůstala stát. Nevěděla jsem co dělat. Tajemný to ale vyřešil za mě. Natáhl se po mě a přitiskl se ke mně pro poslední polibek. Ten nebyl ani jemný, ale ani surový. Prostě takový, který bych čekala od něj. Vášnivý, hrubý, ale přitom jemný.
Po skončení polibku mě pustil a já šla ke dveřím. Otevřela jsem je, ale než jsem jimi prošla, ještě jsem se na něho podívala. Upravoval si kalhoty a tričko. Jak mu to seklo. Olízla jsem si rty a snažila si ten obrázek vyrýt do paměti. Kdybych ho potkala na ulici, určitě bych ho poznala. No řekněte, kdo by nepoznal člověka, se kterým měl božský sex? S touto myšlenkou jsem za sebou zavřela dveře.

Stála jsem na recepci u kanceláře mého nového šéfa. Podle toho, co jsem si zjistila, se jmenuje Dan Timofei. Je mu třiatřicet. Podle přímení je to asi Rus. Tuhle firmu založil před pěti lety a od té doby úspěšně preferuje. Měla jsem nastoupit jako jeho asistentka a místo ředitelka v bytovém umění.
Když mě jeho recepční Cathrine poslala do jeho kanceláře, nevěděla jsem co čekat. Smlouvu už jsem měla podepsanou a ode dneška tu oficiálně pracuji. Jenom jsem se měla ještě setkat se šéfem celého podniku.
Teď jsem stála před jeho dveřmi. Natáhla jsem ruku a zaklepala. Když se ozvalo jeho dále, otevřela jsem dveře a zůstala zaraženě stát na prahu.
Přede mnou seděl můj šéf, který byl pan Tajemný ze včerejška. Dneska měl ale na sobě dobře padnoucí oblek. V šoku jsem na něho zírala.
Podíval se na mě a v očích mu projelo poznání.
"A do háje," řekli jsme oba naráz.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 31. července 2018 v 17:04 | Reagovat

Parádní.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama