Všechny knížky (série,vícedílovky) pozastaveny!

Prolog

18. března 2014 v 18:38 | BajaShare |  Pomstychtívá
Prolog k mojí povídce.


PROLOG
1. ČÁST PROLOGU - ALEX
První den v práci a je to katastrofa.
Pracuji jako asistentka výkonného ředitele Darfes Production s.r.o. Přijdu pozdě a zasedne si na mě šéf. Už od začátku si myslím, že to bude hajzl. Nigel Darfes je totiž ten největší kus chlapa, jakého jsem kdy potkala.
Zrovna jsem sbírala věci, které spadly na zem, když jsem je roztřiďovala po bývalé asistentce, když jsem zanadávala. A to hodně sprostě.
Usadila jsem se zpátky ke stolu a opisovala výpisy z tabulky pro ekonomické oddělení, když jsem zaslechla ten hlas.
"Sice chápu, že když vám něco nejde, nadáváte, ale musíte tak nahlas?"
Zvedla jsem hlavu a setkala se s bledě modrýma očima mého šéfa. Obočí měl stažené podrážděností, ale oči mu vesele hrály. Tvar obličeje měl dokonale ostře řezaný, jako vytesaný z kamene. Oblek šitý na míru mu dokonale padl na jeho mohutnou, svalnatou postavu.
Když jsem si ho pořádně prohlídla, dokázala jsem se znova podívat do jeho očí.
"Ehm, ne, pane Darfesi. Omlouvám se, že jsem vás vyrušila. Už se to nebude opakovat," zkoušela jsem ho uspokojit svým milým, možná až moc milým, hlasem.
"To doufám. Neplatím vás za žvanění, slečno Parkinsová, tak koukejte makat."
S těmihle slovy zabouchl dveřmi svojí kanceláře.
Jak jsem si myslela, je to hajzl. Ale pěkný, to musím uznat. Tmavě blonďaté vlasy, mohutní postava, prostě muž z mých E-snů.
Cítím, jak mě zaplavuje horko a dole začínám vlhnout. Sakra, nemůžu na nic jiného myslet. Jenom na to, jak ležím pod ním a jeho velký pták ve mně pulzuje. Hýbá se dopředu a dozadu a mě obaluje čistá slast. Mezitím mi nadzvedne zadek a dá mi do zadní dírky ukazováček. Nadechnu se při tom dokonalém pocitu, že mé obě dírky jsou zaplněny.
Cítím, jak mě zaplavuje orgasmus, jak ve snu, tak i v realitě a to přímo před kanceláří svého šéfa.
Zakňučím. Tak fajn, orgasmus si měla, teď zpátky do práce. Božského šéfa už jsem dneska neviděla.

2. ČÁST PROLOGU - NIGEL
Sakra, že já tam šel. Slyšel jsem z vedlejší místnosti nějaký hluk, tak jsem přišel ke dveřím a mírně pootevřel. Což jsem neměl dělat.
Místo pracující asistentky za stolem, jsem našel asistentku klečící na kolenou, jak sbírá papíry, které jí spadly ze stolu. Největší pohled jsem měl však na její pozadí.
Byla oblečená v bílé halence a černé páskové sukni, která se, jak byla v kleku, vyhrnula nahoru ukazující její černé tanga.
Mále mě to smetlo. Podíval jsem se dolů na své kalhoty a spatřil velkou bouli, chtící zapadnout do té žhavé prdelky. Narovnala se, spravila sukni a přešla ke stolu s nadávkami tak sprostými, že jsem se musel pousmát.
Takže naše malá kočička má drápky. No to se přesvědčíme. Odtáhl jsem dveře a neslyšně jsem se přesunul k jejímu stolu.
"Sice chápu, že když se vám něco nepovede, nadáváte, ale musíte tak nahlas, slečno Parkinsová?" Zeptal jsem se a ona se s leknutím zvedla hlavu.
Tmavě hnědé vlasy rámovali její dokonale tvarovaný, nevinný obličej. Oči plné paniky, leknutí a, hm, to je zajímavé, drzosti. To se mi líbí.
Měli barvu hnědou s nádechem žluté a zelené.
"Ehm, ne, pane. Omlouvám se, že jsem vás vyrušila. Už se to znovu nestane," odpověděla.
Její tváře nabrali trochu červeně a sladce se na mě usmála.
"To doufám. Neplatím vás za řeči, ale z práci, tak koukejte makat," řekl jsem zvýšeným hlasem. S těmito slovy jsem šel do své kanceláře a bouchl dveřmi.
Wow, to byla jízda. Teď mi stojí ještě víc. Šáhl jsem rukou k opasku kalhot a rozepnul ho. Potom jsem sjel rukou k zipu a zatáhl. Vytáhl jsem svůj ztopořený penis a začal ho hladit.
Představoval jsem si slečnu Parkinsovou na kolenou jenom v černých tangách. Jedna ruka laská můj penis a druhá moje koule. Přitom si pomáhá ústy. Jsou to božská ústa. Jezdí svým jazykem tam a zpět a nenechá mě oddechnout.
Už se blížím, když mě z ničeho nic kousne. Udělám se silně a držím se, abych nekřičel. Pohlédl jsem na zem, kde dopadlo několik kapek mojí potlačované touhy a jako kdyby to nebylo dost, za dveřmi slyším, jak si Alex dopřává silný orgasmus.
No to ještě bude zajímavé, usměji se při té myšlence.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 31. července 2018 v 18:02 | Reagovat

Vypadá to moc zajímavě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama