Všechny knížky (série,vícedílovky) pozastaveny!

Kapitola 1

19. března 2014 v 14:29 | BajaShare |  Pomstychtívá
1. Kapča


KAPITOLA 1
O 2 MĚSÍCE POZDĚJI
NIGEL
"Neříkal jsem vám už několikrát, ať to předěláte?"
Praštil jsem dokumenty o její stůl. Zvedla hlavu a nejprve se zatvářila zmateně a pak přímo nasraně. Zvedla se ze židle, položila ruce na stůl a naklonila hlavu ke mně.
"Už jsem to spravila dvakrát. Nevím co se vám nezdá. Jestli tam je nějaká chyba, tak si ji opravte sám. Snad si nemyslíte, že mám na krku jenom ten váš zasraný zadek?" Naklonila se ještě víc až byla svým obličejem u mého.
Ještě kousek a mohl bych ochutnat ty rty, které už 2 měsíce sleduji a představuji si, co všechno bych s nimi mohl dělat.
"Máte mít na práci jenom mě. Já jsem váš šéf," odpověděl jsem se zamračeným obočím a zvýšeným hlasem.
Nadechla se, aby mi něco vyčetla, ale než dostala šanci, přitiskl sem se její rty na svoje. Bože, to je překrásná chuť. Lepší než jsem čekal. Rozšířila oči údivem, ale s překvapením je zavřela a oplatila mi polibek.
Dal jsem ji ruce na tvář a na zátylek a prodloužil polibek. Tichou výzvou jsem ji prosil, aby mě pustila hlouběji. Otevřela ústa a já do ní pronikl svým jazykem. Zasténala a začala bojovat svým jazykem s mým. Chtěl jsem rukou sjet ještě níž, až na ty kypré prsa, ale překazilo mi to zaklepání na dveře.
Rychle jsem se od ní odtrhl a podíval se na ni. Úžasem se jí rozšířili oči a konečky prstů si přejela přes rty. Penis v mých kalhotách zacukal. Kruci.
Ještě jednou jsem se na ni podíval a pak zavolal "Vstupte."
Alex si sedla zpátky za stůl a já sledoval dveře, jak se otevřeli a objevila se v nich Rebecca. Málem jsem zapomněl.
"Jdu na oběd a až se vrátím, ať ty dokumenty jsou opravené," řekl jsem. Šel jsem ke dveřím, položil Rebecce ruku kolem pasu a vyšel s ní z kanceláře.
Jak jsem zavřel dveře, nadechl jsem se a řekl.
"Díky, sestřičko. Zachránila si mě před chybou století." Nabídl jsem ji rámě, usmála se na mě a odpověděla. "Tak to mi musíš povědět, co jsem zachránila. Nebo snad překazila?" Smála se a zavěsila se na mě.

ALEX
Cože? Hlavou mi letělo několik myšlenek a otázek. Co to bylo za ženskou? Jeho dočasná milenka? A to hlavní. Co to teď do háje bylo?
V jednu chvíli po sobě řveme a druhou se líbáme jako divoši. Sakra, ale že to byl polibek. Ještě teďka cítím ty jeho rty na svých. Začalo mě touhou bolet tam dole.
Ne. Nejdřív práce pak zábava.
Seberu ty dokumenty od pana Darfese a zkontroluji údajnou chybu. Pročítám celý spis a až ke konci najdu tu chybu. Byla v počtu na ekonomickou transakci na 10 miliónů dolarů.
Jak jsem ji mohla přehlédnout. Pustím se do opravování a za necelých deset minut to mám předělané a tentokrát bez chyby.
Teď je čas na zábavu.
Dole už to přímo křičelo touhou po uvolnění. A tak jsem sjela jednou rukou ke svým prsům a druhou jsem si vyhrnula sukni. Pravou rukou, kde jsem držela prso, jsem pohladila bradavku, kterou jsem potom stiskla. Taková slast. Levou jsem položila na pahorek a začala jsem se dráždit.
Představovala jsem si přitom, jak v ruce držím jeho penis a pomalu posouvám ruku od žaludu po kořen stále dokola. Zasténala jsem. Odhrnula jsem kalhotky stranou a prsty jsem začala dráždit celý klitoris. Když jsem byla blízko vyvrcholení, dala jsem si prsty dovnitř a pohybovala jimi. Bradavku jsem pevně stiskla a zasténala.
To už bylo moc. Zachvátil mě orgasmus tak velký, že jsem skoro nemohla dýchat.
Podívala jsem se ke dveřím a strnula.
Stál v nic pan Darfes a díval se na místo spojení mých prstů v otvoru. Potom se podíval na mě. Oči mu žhnuli touhou.
"Do mé kanceláře. Hned," zavrčel a pochodoval do druhé místnosti. Sakra. Mám průšvih.
A asi hodně velký. Jako jeho penis v mých představách. Ne. Ano. Zakňučela jsem, vstala, upravila se a šla do jeho kanceláře.

NIGEL
Sakra. Co si myslí? V práci, ještě směrem ke dveřím, kde ji mohl každý vidět, se dráždila prsty ve svojí kundičce.
Když jsem šel z oběda s Rebeccou, kde jsme si povídali, co se děje doma, myslel jsem na Alex. Ale netušil jsem, že se sny stanou skutečností.
Choval jsem se k ní hrozně, ale když jsem ji políbil nebo ji teď takhle viděl, vše se zhoršilo. Věděl jsem, že ji musím jednou mít. A ta chvíle právě nastala.
Touhou po ní jsem šílel a ten polibek to zhoršil. A co jsem teď viděl, byla možná třešnička na dortu. Ale teď už musím něco udělat.
Sedl jsem si za svůj stůl a čekal až přijde.
Otevřeli se dveře a prošla jimi moje podřízená. Pobídl jsem si ať se posadí do křesla a podíval se jí do očí. Čekal jsem v nich ponížení a strach.
Co jsem ovšem nečekal byl vzdor a velká touha, která volala na můj penis, který byl tvrdý už od návratu z oběda.
"Takže, slečno Parkinsová, je načase, abychom si prošli vaše prohřešky," řeknu líným hlasem.
Alex se ke mně nakloní. "Prohřešky?"
Opřu se pohodlně do křesla a jsem rád, že je mezi námi ten stůl. Podívám se na Alex, která je ke mně tak nakloněná, že ji div nevypadnou prsa z halenky.
"Ano prohřešky. Od té doby co jste tady nastoupila, tu mám hotové peklo." Zvednu ruku, protože Alex chce něco namítnout. Zamlkne a pozorně mě sleduje. Zvednu se z křesla, obcházím stůl a stoupnu si za křeslo, ve kterém sedí.
"A ten dnešní incident, vlastně dva, věci ještě zhoršily. Jak to tak vidím, nemám jinou možnost než zasáhnout."
Alex v křesle ztuhne, já se nakloním blíž k ní až k jejímu uchu a zašeptám: "Nejlepší možnost, kterou vidím, je tu touhu po vás ukojit. Souhlasíte, Alex?"
Pomalu vydechne zadržovaný vzduch a otáčí ke mně hlavu s úsměvem, který říká ,Vážně si se mnou chceš začít?'
"No, asi nemám na vybranou že, pane Darfesi? Doufám, že vás nezklamu," odpoví.
Usměji se. "Vy rozhodně ne, Alex," vydechnu a políbím ji.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tayusha - はたけ多代 Tayusha - はたけ多代 | Web | 20. března 2014 v 16:36 | Reagovat

Tuhle kapitolu mám ráda, ne tak moc jako jiné, ale mám ji ráda. :3
*Le anó.. čte to znovu*

2 BajaShare BajaShare | Web | 20. března 2014 v 18:51 | Reagovat

A pročpak ji máš ráda? :D A nemáš ráda náhodou všechny kapči? :D :D

3 Tayusha - はたけ多代 Tayusha - はたけ多代 | Web | 22. března 2014 v 10:46 | Reagovat

Mám ji ráda protože se tu objeví Rebecca, pokud si správně pamatuju. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama