Všechny knížky (série,vícedílovky) pozastaveny!

Bonus 2 - Práce

28. března 2014 v 6:17 | BajaShare |  Pomstychtívá Bonusy
2. bonusek :) doufám, že budete spokojeny jako s tím prvním :)


MICHAEL
Co to do něho vjelo? Ptal jsem se sám sebe, když jsem si konečně odpíchnul. Konec práce, hurá. Dneska tu bylo víc lidí než obvykle. Ale fakt, co to bylo před tou prací? Šéf mě naštěstí neseřval. Ani si nevšiml, že jsem přišel pozdě. A kvůli čemu? Jenom kvůli jednomu sexu. Skvělému, božskému sexu. A ještě ten orální.
Sakra. Už mám na něho zase chuť. Podíval jsem se na svůj rozkrok a uviděl bouli. Co? Už zase? Ten si nedá pokoj.
Obrátil jsem se zpět ke skříňkám, ale něco mě znepokojovalo. Jak kdyby se na mě někdo díval. Podíval jsem se okolo, ale nikoho jsem neviděl. Ale potom mi zrak padl na dveře pro zaměstnance. Ale nikdo nikde. Zatřásl jsem hlavou a otočil se zpět ke skříňce.
Odvazoval jsem si zástěru z boku, když jsem uslyšel nějaký zvuk. Zvedl jsem hlavu a ve dveřích pro zaměstnance stál William.
"Co tu děláš?" zeptal jsem se. Poskládal jsem zástěru do skříně a začal si rozepínat vestičku.
"Končíš v osm ne?" zeptal se a když jsem přikývl, pokračoval. "Když si dlouho nešel, začal jsem se bát, jestli se ti něco nestalo. Tak jsem se přišel podívat." Vkročil do místnosti a mířil ke mně. "Ještě nikdy jsem tě neviděl v uniformě. Velmi ti sekne."
Zastavil se u mých zad. Přitiskl se ke mně tak, že jsem cítil, jak moc je vzrušený. Tady ne. Ne. Ale nešlo to vydržet. Jak se na mě tlačil, jeho přirození se tlačilo na můj zadek. Sakra, to je slast. Zakňučel jsem.
Vzal mi obě mé ruce a dal je na skříňky. Potom mě objal kolem pasu a přitiskl se ke mně ještě víc. Začal mě líbat na krku. Sjížděl těma svými měkkými ústy od ucha až límci košile.
"Myslím, že sis chtěl svléknout tu vestičku. Co kdybych ti pomohl?" zeptal se a rukama mi sjel k zapínání vestičky a obratnými prsty mi ji začal rozepínat.
"Tady přece nemůžeme," zašeptal jsem. Byl jsem už jen kousek od toho, abych se udělal.
"Tak si někam zalezeme," řekl. Když rozepnul vestičku, vrhnul se k zapínání košile. Nejdříve mi ji vytrhl z kalhot a potom začal pomalu rozepínat knoflíčky. "Hm. Líbí se mi ty kalhoty."
Podíval jsem se na něj a pozvedl obočí. "Proč?"
Usmál se a jednu ruku přesunul od zapínání košile k mému pozadí. "Protože pěkně přiléhají z tvému zadku." Našel na zadku můj otvor pod kalhoty a začal ho masírovat. Sakra, to je příjemný. "A taky mi dávají snadný přístup k tomuhle," řekl a ruku z pozadí přesunul na můj rozkrok. Sakra, už budu.
Jako kdyby to tušil, rychle rozepnul košili a přejel mi rukama po břiše. Je skvělé cítit ty ruce na svém těle. Potom jimi pomalu putoval k rozepínání kalhot. Rychle je rozepnul a z pod trenek ho vytáhnul.
Sakra. Už jsem. Než jsem se stihl udržet, udělal jsem se mu do ruky. A asi hodně silně. Pořád to totiž nepřestávalo. Když to přestalo, zhluboka a nahlas jsem oddychoval.
"Nějak brzo, ne?" zeptal se posměšně.
Nakrčil jsem čelo. "Mlč. To jsem se ještě držel," zadýchaně jsem odpověděl. Zavřel jsem oči a představoval si, jak mi ho teď strká do zadku. Mňam. Olízl jsem si rty a otevřel oči.
Jako kdyby vytušil moje myšlenky, začal mi stahovat kalhoty. Když jsem je měl pod zadkem, někam jeho ruce zmizeli. Uslyšel jsem rozepnutí zipu a ještě něco. Než jsem se nadál, už se svým údem tiskl k mému pozadí. Jo, ještě. Ještě trochu.
Když byl ve mně špičkou, prohnul jsem záda tak moc, že jsem si ho tam sám vtiskl. To je ale sakra dobrý pocit. Zaklonil jsem hlavu a zkoušel se nadýchat vzduchu.
To mi šlo ale stěží. Will se totiž ve mně začal pohybovat. Do pytle. Proč je to tak příjemný? Proč ho začínám mít rád? Proč ho musím mít neustále u sebe? Proč?
Ptal jsem se sám sebe. Ale na něco takového už jsem myslet nemohl, protože William zrychlil. Bylo to maximální tempo. Jak kdybychom to nedělali už měsíc. Ale dělali jsme to asi před šesti hodinami.
Začal jsem zhluboka dýchat a vychutnával si jeho tempo. Jako kdyby vytušil,co potřebuji, rukou mi stiskl penis. Pomalu jí začal pohybovat od kořene po špičku. Teď už fakt budu. Ještě chvíli. Zasténal jsem. Jednu ruku, kterou jsem měl opřenou o skříňky, jsem přesunul na jeho ruku a začal jsem jí pohybovat ještě rychleji.
Už jsme byli na pokraji, když se otevřeli dveře od kuchyně. Oba jsme ztuhli. Podívali jsme se na sebe a pak rychle na dveře. Co nebo kdo to sakra je? Jak se nás opovažují rušit? Začalo mi v hlavě běsnit. Rušit mohli až potom, co se udělám.
Ze dveří vyšel můj šéf. Do prdele. Takhle nás najde. Začal jsem se pod Willem kroutit, abych se vyvlíknul, ale tím jsem dosáhl toho, že jsem se silně udělal. Musel jsem si zakrýt rukou ústa, abych hlasitě nevykřikl.
Zatímco jsem hluboce oddychoval, Will se díval na mého šéfa. Chce snad i jeho? Tak to ne. Ty si můj. Můj. V hlavě mi to zase začalo vřít. Podíval jsem se ke dveřím, ale šéf jenom přešel ke své skříňce a vytáhl si z ní svoje věci. Pak normálně odešel. A ani si nás nevšiml.
Oddychl jsem si a zamračeně se podíval na Willa. Ten se usmál a začal se znovu pohybovat. Proč? Pak mi to docvaklo. Ještě se neudělal. Nechal jsem ho v sobě pohybovat, ale tím se zase stupňovala moje touha. Jak to? Vždyť jsem se teď udělal. Nechápal jsem.
Začal se pohybovat rychleji. Sakra, já se snad zase udělám. Když už přicházela jeho chvíle, rychle jsem vzal do dlaně svoje přirození a urychloval jsem si svůj orgasmus.
Když už jsme oba byly na pokraji, Will se do mě zaklesnul a já se pohýbl v zádech. Oba jsme skoro ve stejný okamžik dospěli k orgasmu. Sakra už třetí v řadě. Ten mě snad chce zabít. Will se o mě opřel a oba jsme těžce oddychovali a čekali, kdy se nám zpomalí dech.
Will se zotavil celkem rychle, protože ho ze mě vytáhnul a začal si ho strkat do svých kalhot. Pomalu jsem se odstrčil od skříněk a otočil se k němu.
"Počkej v autě. Za pět minut jsem tam," řekl jsem a otočil se zpět. Neviděl jsem, jaký měl výraz, ale když se ke mně naklonil, hlas měl mrazivý ale zároveň toužebný. "Nenech mě čekat. Jinak si pro tebe přijdu." Stáhl se zpět a potom jsem už jenom slyšel otevírání a zavírání dveří.
Tak jo. Seber se. Tak ses třikrát udělal v práci. No a co? To se může stát každému. Tomu jsem ale nevěřil. Zavrtěl jsem hlavou. Rychle jsem si svlíknul vestu a košili. Kalhoty si nechám, jenom si obleču tričko a mikinu. Když jsem zavíral skříňku, všiml jsem si na zemi zbytků orgasmu. Někdo se bude divit, od čeho to je. Usmál jsem se při té myšlence.

To by bylo. Teď už jen dojít do auta a v pořádku dojet domů. Další orgasmy bych dneska asi už nevydržel.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tayusha - はたけ多代 Tayusha - はたけ多代 | 28. března 2014 v 17:33 | Reagovat

Tenhle bonus má snad ještě raději než ten minulí. :33 ♥♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama