Všechny knížky (série,vícedílovky) pozastaveny!

Bonus 1 - Cesta autem

23. března 2014 v 18:29 | BajaShare |  Pomstychtívá Bonusy
1. Bonus. Doufám, že se bude líbit :)


WILLIAM
Zrovna jsem nasedal do auta, když mi zazvonil telefon. Rychle jsem se posadil za volant a z kapsy bundy vytáhl zvonící mobil.
"Michaeli? Už jedu," řekl jsem na úvod bez toho, že by jsem se koukl, kdo volá. Čekal jsem na odpověď, ale uslyšel jsem smích. Rebecca.
"Promiň, bráško, ale nejsem Michael," řekla.
Povzdechl jsem si. "To mi došlo už jenom díky tvému smíchu. Co potřebuješ?" zeptal jsem se a dal si mobil mezi rameno a hlavu a snažil se zapnout si bezpečnostní pás.
"Nebuď tak hrubý. Pořád jsem starší. A jo. Co potřebuji. Mám v plánu nachystat oslavu pro Alex. Bude mít narozeniny."
Pozvedl jsem obočí. Narozeniny? Že se Michael o tom nezmínil. To mu ještě spočítám. "Oslavu? Ví už o tom Michael?" zeptal jsem se a čekal.
Slyšel jsem zakašlání. "Ne, myslela jsem totiž, že mu to řekneš ty. Oba totiž nesnáší oslavy a ty a Nigel jste jediní, kteří jim to mohou říct v klidu," zamumlala. "Prosím."
Kdy já už odolám tomu dětskému hlásku? Povzdech jsem si. "Tak dobře. Nějak to zkusím. Už musím. Budu mít zpoždění," odpověděl jsem. Ten bude zase naštvaný.
Slyšel jsem smích. "Tak dobře. A pozdravuj Michaela. Měj se," rozloučila se a zavěsila.
Mám pět minut zpoždění. Ten mě zabije. Budu to muset odčinit. Hned mi hlavou problesklo několik představ. Park, kde ho udělám rukou, když budeme mít piknik na nějakém odlehlém místě. Tím to ale neskončí. Svalím ho na deku a pomalu mu rozepínám kalhoty. Další je u mě doma v bytě, kam ho povalím na postel a dám mu ruce nad hlavu. Odněkud vyhrabu pouta a přicvaknu ho k posteli. Poslední představa je v autě. Auto. To je ono, usměji se.
Dám klíčky do zapalování a nastartuji. Zařadím a vyjedu z parkovacího místa. Jedu k bytu svého milence. Už jsme spolu dva měsíce, ale zatím jsme to moc nedělali. Jenom pětkrát. Jsem vystresovaný, ale to se změní.
Dojel jsem k jeho domu, kde bydlel spolu se sestrou Alex, ale ta většinu času trávila s Nigelem. Stojí u obrubníku a netrpělivě poklepává nohou o chodník. Když k němu dojedu, rozrazí dveře spolujezdce. Je asi hodně nasraný. Ještě když mám pět minut zpoždění. Usadil se a zapnul si pás. Celou dobu, co jsme vyjeli, mlčel. Teda mlčel vždycky, když jsme někam jeli, ale obvykle ale pozdravil, když nasedal. Dneska ani to.
Pokrčil jsem rameny. Cestou jsem přemýšlel, jak to odčiním a když jsem viděl zapadlou prázdnou uličku, docvaklo mi to. Trhl jsem volantem a autem zajel do té uličky.
Michael se na mě s údivem podíval. "Co blbneš?"
Zavrtěl jsem hlavou a odepnul bezpečnostní pás. Ruka mi vystřelila a chytila ho za zátylek. Přitáhl jsem si jeho hlavu k polibku.
"Co -?" Než stačil něco říct, políbil jsem ho. Začínal jsem pomalu, ale jak se začal taky zapojovat, pokračoval jsem rychleji, hruběji a náruživěji. Možná i dominantněji. Pravou rukou jsem si ho přitáhl blíže a levou ruku jsem přesunul na jeho rozkrok.
Odpověděl hlasitým zasténáním a to byla příležitost pro můj jazyk, aby vniknul do jeho úst. Naše jazyky se setkali.
Jednu svoji ruku mi dal na zátylek a přitáhl si mě ještě blíže a druhou si dal na mou ruku na jeho klínu a stiskl. Z úst mu vyšel další sten.
Políbil jsem ho ještě víc. Pravou ruku jsem přesunul z krku na jeho poklopec a zkoušel rozepnout zip. Michael to nevydržel a odtrhl se ode mě a pomohl mi ho rozepnout. Oba jsme těžce oddychovali.
Když se to povedlo, stáhnul si kalhoty i s trenkami. Nečekal jsem na vyzvání a sklonil jsem se k jeho klínu. Tak krásný. Už třikrát jsem ho ochutnal a pořád se ho nemůžu nabažit.
"Počkej, Wille. Um. Jo, přesně tak," říkal zadýchaně Michael.
Začal jsem mu totiž líbat vršek penisu. Pomalu, ale zřetelně jsem mu dával najevo, že netoužím mít jeho přirození jenom v puse. Přidržel jsem si ho rukou a pomalu ho začal lízat od kořene po špičku. Chutná velice dobře. Moje oblíbené lízátko. Druhou rukou jsem ho chytil za koule a převaloval si je v dlani.
Michael zachroptěl něco, čemu jsem nerozuměl a rukou, ne oběma rukama si přidržel moji hlavu o svého klína. Takže chce ještě víc. To je super, protože já se nespokojím jenom s tímhle. Cítím, jak ten můj pulzuje v kalhotách a snaží se dostat se ven. Vrátil jsem se ke špičce a pomalu si ho celý tlačil do úst. Když už to nešlo dál, vrátil jsem se zpět. Sakra, je tak dobrý. Vtáhl jsem ho zase dovnitř a o chvilce vytáhl ven. Michael začal pohybovat boky, takže se mi vsouval do úst rychleji.
Musím to ukončit dřív, než se udělám do kalhot. Začal jsem ústy a rukou pohybovat ještě rychleji. To už moje pohyby nevydržel. Cítil jsem, jak se mi v ústech chvěje. Rychle jsem polykal jeho touhu. Zvedl jsem oči k němu a uviděl, že jsem totálně zničený. To ještě neví, co se bude dít dál.
Narovnal jsem se a konečky prstů jsem si otřel z úst zbytky jeho orgasmu.
"Dokážeš pokračovat?" zeptal jsem se a mrkl.
Michael na mě vykulil oči. "To chceš ještě pokračovat?"
Díval jsem se na zadýchaného Michaela a odpověď jsem měl hned jasnou. "Jo. Já se totiž ještě neudělal." Rukou jsem našel páku a zatáhl za ni. Sedadlo se posunulo co nejvíce dozadu. "Takhle budeme mít více místa," řekl jsem s úsměvem.
Začínal jsem si rozepínat poklopec. Stáhl jsem si trenky pod koule a vytáhl ven ztopořený a pulzující penis. Podíval jsem se na Michaela, ale ten se díval na moje přirození. Nevím jestli se mi to zdálo, ale viděl jsem, jak si Michael olízl rty. Než jsem stačil něco říct, sklonil se ke mně. Místo, aby začal pomalu, jak já, tak si ho rovnou celého vtáhl do úst. Sakra, to je moc. To tak dobré, mít jeho rty na mém údu.
Než do ale dokončil, zvedl jsem mu hlavu a ústy naznačil, že chci šukat. Jako kdyby to pochopil, pustil poje přirození a pře řadící páku přelezl na moje sedadlo. Než jsem se na něho ale připravil, dosedl na mě tak divoce, jako kdybychom nesouložili minulý týden.
To je slast. Zaklonil jsem hlavu a opřel jsem se do sedadla. Michael převzal veškerou práci. Položil mi ruce na ramena a obličejem se ke mně naklonil. Ústy se dotkl mého citlivého místa u ucha. Do háje. Už budu. Michael mezitím dál na mě dosedala a zvedal se. Jako kdyby to vycítil, dosedl na mě v momentě, kdy do mě udeřil orgasmus.
Proč je tak dlouhý? Vůbec jsem si nevšiml, že se Michael prohnul v zádech a dopřával si druhé uspokojení. To bylo příjemné. Musíme to zase zopakovat.
Naposled jsme se políbili a to velice divoce. Michael dosedl zpátky na místo spolujezdce a začal si upravovat kalhoty. Totéž jsem dělal i já.
Když jsme byli upraveni, nastartoval jsem motor a vyjel z té prázdné uličky. Nikde nikdo, díky bohu. Měl jsem ho původně vézt do práce, ale jaksi máme zpoždění a asi pěkně velké. Moje chyba.
"Co mám říct v práci?" otázal se Michael. Díval se na mě a čekal, jakou vymyslím výmluvu.
Nic mě nenapadlo, tak jsem plácnul první věc, co mi přišla na mysl. "Řekni třeba, že jsme píchli."
Podíval se na mě skeptickým pohledem, ale nekomentoval to. Díval se z okna.
"Jo a abych nezapomněl. Volala Reb, že chce přichystat oslavu narozenin pro Alex," řekl jsem do ticha.
Michael se na mě zase otočil, ale tentokrát s překvapeným výrazem. "Oslavu? Tu jsme neměli ani nepamatuji. Myslím, že se to bude ségře líbit." Usmál se. Vypadal roztomile. Mám chuť zase někam zahnout a zase ho ošukat, ale tentokrát by mi to nevyšlo. Ach jo.
Vytáhl jsem z kapsy mobil a hodil mu ho. "Tak napiš Rebecce, že je domluveno."
Když tak udělal a vrátil mi ho, stavěl jsem zrovna před jeho prací. Dělal číšníka v jedné restauraci. Otevřel dveře a vystoupil. Než ale mohl zavřít, křikl jsem.
"Zkus vymyslet nějakou omluvu, že za to můžu já. Což můžu, ale to nepočítej. Vyzvednu tě po práci, tak mi napiš zprávu," řekl jsem.

Jenom přikývl a zavřel dveře. Sledoval jsem ho, jak jde ke vchodu pro zaměstnance. Jak asi vypadá v té uniformě číšníka? Nepředstavil jsem si to, protože to brzy zjistím i bez toho. A to velmi brzy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tayusha - はたけ多代 Tayusha - はたけ多代 | Web | 24. března 2014 v 7:33 | Reagovat

Miluju tenhle bonus!! *-* Naprosto dokonalé!!♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama